๐—•๐—ฒ๐—ฑ๐—ฟ๐—ถ๐—ท๐—ณ๐˜€๐—ฏ๐—ฒ๐˜‡๐—ผ๐—ฒ๐—ธ ๐—ญ๐˜‚๐—ถ๐—ฑ๐—ฎ๐—บ TLplus๏ปฟ Groevenbeek Putten

Met TLplus gingen de leerlingen van de tweede klas op bedrijfsbezoek bij Zuidam in Putten, een patisserieproductiebedrijf. We combineren projectmatig leren graag met praktijkervaringen opdoen en dit bezoek paste daar perfect bij.

Bij aankomst werden we hartelijk ontvangen door Jan van de Langemheen die vertelde over zijn werk en het bedrijf. Vervolgens kregen we een rondleiding.

Eerst bekeken we het kantoor, daarna de productiehal waar we zagen hoe gebak met de hand werd afgewerkt en appeltaarten in een enorme oven werden gebakken. Daar kunnen wel 90 appeltaarten tegelijkertijd in!

We bezochten zelfs de vriezer waar het -21ยฐC was. Hier lagen producten klaar voor verzending. Het was hier behoorlijk koud dus snel eruit en warm worden door zelf maar iets te gaan maken.

Als afsluiting mochten de leerlingen zelf een bavarois maken en versieren met verschillende toppings. Dit kon met koekkruimels, aardbeienjam, mango, zelfgemaakt koekjes, prachtige handgemaakte chocolaatjes. De monden van de leerlingen gingen steeds meer open bij het zien van al dit lekkers.

Zo werd het een smakelijke รฉn leerzame ervaring!

Groevenbeek

Postbus 210, 3850 AE Ermelo
Telefoon: (0341) 27 49 50
E-mail: info@groevenbeek.nl

Locatie Ermelo

Paul Krugerweg 44
3851 ZJ Ermelo

Locatie Putten

Korenlaan 1
3881 DA Putten

Leren doenwe samen!